Przygotowaliśmy dla Państwa kompleksową ofertę usługową, która oprócz projektowania maszyn oraz obróbki metali, obejmuje również wykonywanie i regenerację łyżek do koparek, ładowarek i innych maszyn budowlanych. Dbamy o komfort naszych Klientów i dlatego każdym zleceniem zajmujemy się dokładnie i kompleksowo. Przygotowujemy projekty łyżek w oparciu o konsultacje z Klientem, aby w pełni dostosować produkt do odpowiedniej maszyny oraz indywidualnych potrzeb. Następnie zajmujemy się realizacją projektu. Produkujemy także sworznie i tuleje oraz lemiesze.

Nasza oferta skierowana jest do różnego typu przedsiębiorstw. Decydując się na zamówienie łyżki do koparki w naszej firmie, mają Państwo pewność, że będzie służyć bez żadnych problemów przez wiele lat.

  • naprawa łyżek

    KRAMET zajmuję się również budową oraz regeneracją łyżek do maszyn budowlanych takich jak koparki kołowe i gąsiennicowe, koparko-ładowarki, mini i mikro-koparki, ładowarki kołowe oraz koparki przeładunkowe wszystkich typów i marek. Firma KRAMET oferuje Państwu: wykonanie projektu łyżki, możliwość sprawdzenia poprawności konstrukcji już na etapie projektowania, wykonanie dowolnej łyżki od podstaw z uwzględnieniem wszystkich uwag klienta, […]

    Więcej