Jeśli potrzebują Państwo profesjonalnego sprzętu do swojego zakładu produkcyjnego, warto skorzystać z usług doświadczonego producenta. Oprócz najwyższej jakości taśmowych przecinarek do metalu i tworzyw sztucznych, oferujemy nowoczesne wiertnice, za pomocą których wykonuje się otwory w profilach i kształtownikach stalowych. Urządzenia te mają bardzo wiele zastosowań, dlatego zapraszamy przedsiębiorców z różnych branż do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy doświadczonym producentem wiertnic i pomożemy Państwu w wybraniu najlepszego rozwiązania do konkretnej działalności.

Podczas produkcji maszyn wykorzystujemy nowoczesne zaplecze techniczne, wysokiej jakości materiały i podzespoły od najlepszych producentów. W razie potrzeby oferujemy fachowe doradztwo i serwis maszyn.

  • mw3001

    Wiertnica MW 320 przeznaczona jest do wykonywania otworów w profilach oraz kształtownikach stalowych, których maksymalne wymiary nie przekraczają 300 mm (szerokość x wysokość). Maszyna wyposażona jest w 2 jednostki wiertarskie umożliwiające jednoczesne wykonywanie 2 otworów, co znacznie zwiększa wydajność wykonywania otworów. Każda jednostka wiertarska porusza się po dwóch prowadnicach liniowych, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie […]

    Więcej