Nasza firma oferuje również szereg usług ślusarskich, które obejmują obróbkę skrawaniem za pomocą nowoczesnych i precyzyjnych narzędzi. Posiadamy wysokiej klasy szlifierki, tokarki i frezarki, które umożliwiają wykonywanie dowolnych elementów, zgodnie z indywidualnym zamówieniem Klienta. Urządzenia te zapewniają wydajną, oszczędną i dokładną pracę, której efekty zadowolą każdego Klienta. Zapraszamy do sprawdzenia szczegółów dotyczących obróbki w naszej firmie.

W ciągu naszej działalności zrealizowaliśmy wiele niestandardowych i wymagających zleceń. Możemy pochwalić się licznym gronem usatysfakcjonowanych Klientów, którzy docenili zaangażowanie, umiejętności oraz indywidualne podejście naszych pracowników. W ramach naszych usług znajduje się również wykonywanie łyżek do koparek oraz naprawa i regeneracja części maszyn budowlanych.

  • przecinarka

    Tokarki uniwersalne i numeryczne: Max średnicy toczenia do 800 mm Max długości toczenia do 2000 mm Frezarki uniwersalne: Max gabaryty przedmiotu obrabianego.1000x500x500 Szlifierki: szlifierki do wałków max 230×800 mm szlifierki do otworów max 200×200 mm szlifierki na płasko max 1000x400x350 mm    

    Więcej