W biurze projektowym KRAMET realizujemy indywidualne zamówienia Klientów. Oferujemy projektowanie maszyn od podstaw, a także projektowanie poszczególnych części, dzięki czemu produkt będzie doskonale dopasowany do potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa. U nas mogą Państwo liczyć na profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo.

Decydując się na usługi naszej firmy, wybierają Państwo wysoką jakość i kompleksowość. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży szybko i rzeczowo udzielimy Państwu najważniejszych informacji i wybierzemy właściwe rozwiązanie. Po szczegółowych konsultacjach z Klientem oraz wykonaniu odpowiedniego projektu, nasi specjaliści zajmą się również jego realizacją, korzystając z doskonale wyposażonego parku maszynowego. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami usług projektowych KRAMET i resztą wykonywanych przez nas prac.

  • projekt

    Oprócz gotowych produktów firma KRAMET oferuje również usługi z zakresu projektowania. Posiadamy własne biuro projektowe, które wykonuje modele poszczególnych części oraz całych maszyn. Rozwiązanie takie pozwala wyeliminować bledy konstrukcyjne już na etapie projektowania. Ze względu na fakt prowadzenia działalności usługowej, posiadamy bogate doświadczenie z zakresu projektowania różnego typu elementów. Wiedza ta pozwala nam na szybkie […]

    Więcej