Projektowanie linii produkcyjnych i produkcja maszyn – o firmie KRAMET

KRAMET to nowoczesny zakład produkcyjny, w którym wykonujemy wysokiej jakości piły do metalu, przecinarki, wiertnice, wytaczarki i inne maszyny do zastosowania w różnego rodzaju zakładach przemysłowych. Obecnie możemy pochwalić się rozbudowanym parkiem maszynowy, w którym posiadamy innowacyjne rozwiązania w zakresie obróbki metali. Dostarczamy niezawodne maszyny, które spełniają najwyższe standardy techniczne i jakościowe. Zapewniamy profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo, dzięki czemu z naszych usług korzysta wielu stałych Klientów. Jako doświadczony producent przecinarek taśmowych do metalu i tworzyw termoplastycznych doskonale zdajemy sobie sprawę z potrzeb współczesnych przedsiębiorstw.

Firma KRAMET została założona w 1980 roku. Na początku zajmowaliśmy się produkcją wyrobów metalowych, które znajdowały odbiorców na rynku krajowym oraz na rynkach Finlandii, Czech, Węgier, Ukrainy i Rumunii. Uznanie Klientów, doświadczenie i zgromadzone zaplecze produkcyjne umożliwiły firmie dynamiczny rozwój i poszerzenie zakresu działalności. Zajęliśmy się projektowaniem i produkcją obrabiarek do cięcia metalu i tworzyw termoplastycznych.

Dzisiaj nasza oferta jest bardzo szeroka, obejmuje konstruowanie i produkcję dwukolumnowych przecinarek taśmowych, linii wiercąco-tnących, podajników, transporterów oraz linii technologicznych. Ponadto proponujemy szereg usług obróbki metali, zajmujemy się także regeneracją części maszyn, w tym np. łyżek do koparek. Na nasze produkty udzielamy 12-miesięcznej gwarancji, zapewniamy również profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zachęcamy do współpracy.