Piły do tworzyw

PK-T 450 G45 SA

Dwukolumnowa przecinarka taśmowa PK-T 450 G45 SA przeznaczona do cięcia tworzyw sztucznych. Trójkołowa konstrukcja ramienia tnącego pozwala na pozwala na cięcie elementów o dużych średnicach przy zachowaniu stosunkowo niedużych rozmiarów maszyny. Prezentowany model wyposażony jest w silnik o mocy 3 kW zapewniający pewne cięcie niezależnie od wielkości ciętego elementu.

PK-T 550 SAF

Przecinarka PK-T 550 SAF jest to również dwukolumnowa przecinarka, umożliwiająca cięcie elementów o wymiarach 1000 x 550 mm. Jest to prosta maszyna do cięcia materiału pod kątem 90 stopni. Silnik zastosowany w tej przecinarce posiada 3 kW mocy, ale został dodatkowo wyposażony w falownik dzięki czemu istnieje możliwość płynnej regulacji prędkości liniowej taśmy.

PK-T 650 G45 SA

Model PK-T 650 G45 SA jest powiększoną i ulepszoną wersją przecinarki PK-T 550 SAF. Umożliwia cięcie elementów o rozmiarach 1100 x 650 mm. Wyposażony jest dodatkowo w hydraulicznie sterowane imadło. W celu zwiększenia funkcjonalności przecinarki, projektując ją uwzględniliśmy możliwość cięcia elementów pod kątem. Dzięki dużemu oknu cięcia maszyna daje możliwość cięcia rur o średnicy 650 mm pod kątem 45 stopni. Niewiele jest maszyn na rynku oferujących takie możliwości cięcia.

PK-T 800 G45 SA

Przecinarka PK-T 800 G45 SA jest to maszyna przeznaczona do cięcia rur o dużych średnicach do 800 mm średnicy. Dzięki zastosowaniu obrotowego portalu tnącego, maszyna oferuje możliwość cięcia rur pod katem 45 stopni przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej precyzji cięcia. Maszyna wyposażona jest standardowo w silnik o mocy 3 kW istnieje możliwość wyposażenia maszyny w falownik pozwalający na płynna regulację prędkości liniowej taśmy. Prezentowana wersja jest przeznaczona do cięcia elementów o przekroju kołowym, dlatego maszyna została wyposażona w stół w kształcie litery „V” dzięki czemu cięty element nie przemieszcza się podczas cięcia.

PK-T 850 G7.5 SAF

Przecinarka PK-T 850 G7.5 SAF tworzona była z myślą o cięciu tworzyw sztucznych i takie jest jej główne przeznaczenie. Standardowo maszyna została wyposażona w falownik umożliwiający płynną regulację prędkości liniowej taśmy oraz system chłodzenia cieczą, dzięki czemu maszyna sprawdza się również podczas cięcia rur stalowych o stosunkowo cienkich ściankach. Konstrukcja trójkołowa pozwoliła stworzyć tanią maszynę charakteryzującą się dużym oknem cięcia 1300 x 800 mm sprawdzającą się idealnie podczas cięcia tworzyw sztucznych.