Piły do metalu

PK-M 450 SAF

Dwukolumnowa przecinarka taśmowa przeznaczona do cięcia elementów metalowych. Niezwykle solidna konstrukcja zapewnia doskonałą jakość i precyzję cięcia. Konstrukcja z pochylonymi kołami zwiększoną żywotność taśmy, co przy ciągłej pracy znacznie zmniejsza koszty.

PP 600 SAF

Przecinarka pionowa PP-600 SAF przeznaczona jest do cięcia elementów metalowych. Za napęd piły odpowiedzialny jest silnik o mocy 7,5 [kW], sterowany za pomocą falownika, dzięki czemu istnieje możliwość płynnej regulacji prędkości liniowej taśmy. Pozwala to na dobranie optymalnych parametrów skrawania dla ciętego materiału.

PT-M 600 SAF

Przecinarka tarczowa przeznaczona do cięcia profili aluminiowych i stalowych. Przecinarka PT-M 600 SAF została wyposażona w przenośniki rolkowe przed i za maszyną. Posiada odmierzacz o skoku 7100[mm]. wprowadzanie wymiaru odbywa się poprzez wprowadzenie go na panelu operatorskim.

PK-M 600 SAF

Dwukolumnowa przecinarka taśmowa do cięcia elementów metalowych. Przecinarka przeznaczona dla profesjonalnych zakładów, jak i mniejszych firm. Dzięki swojej konstrukcji oraz materiałom użytym do swojej budowy gwarantuje długą i bezawaryjną pracę.

PK-M 850 SAF XL

Przecinarka wykonana z myślą o pracy w najcięższych warunkach, silnik o dużej mocy gwarantuje pewne cięcie niezależnie od rodzaju ciętego materiału. Konstrukcja dwukolumnowa zapewnia precyzyjne prowadzenie, hydraulicznie sterowanego ramienia tnącego.